Powiększ czcionkę: A A A
 •  
  STOMIA

    Sprzęt stomijny:

  jednoczęściowy

  dwuczęściowy

  Środki do pielęgnacji stomii
      
 •  
  Pieluchomajtki

    Oferujące maksymalny stopień wchłaniania

  pieluchomajtki

  wkłady anatomiczne

  podkłady

  kosmetyki


      
 •  
  ORTOPEDIA/REHABILITACJA

  W ofercie posiadamy:
                         
  Wózki inwalidzkie

  Chodziki, kule, laski

  Ortezy : kolana, stawu skokowego, nadgarstka
                         
  Kołnierze

  Opaski uciskowe

  Wkładki ortopedyczne
                     
      

      
 •  
  PIELEGNACJA CHOREGO

  Przeciwodlezynowe

  materace

  poduszki

  balsamy      

KosmetykiAnTicubit

Naturalny balsam
do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny i odparzenia. Zapobiega powstawaniu odleżyn i infekcji skóry. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Wspomaga proces terapii i rekonwalescencji. Balsam zawiera jedynie naturalne składniki. Swoje właściwości zawdzięcza odpowiedniej, starannej opracowanej recepturze. W jej skład wchodzi jako substancja aktywna specjalna mieszanka olejków eterycznych zawierająca m. in. olejek drzewa herbacianego o działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym. Daje piękny, pobudzający zapach poprawiający atmosferę i nastrój chorych.
 


TENA Barrier Cream
 
Przezroczysty, wodoodporny krem
zapewniający dodatkową ochronę delikatnej skórze. Warstwa ochronna zapobiega podrażnieniom powodowanym moczem lub kałem. Jest to produkt znakomicie nadający się do pielęgnacji osób z inkontynencją. Jest także doskonałym i łatwym w użyciu środkiem dla zapracowanych opiekunów.


TENA Skin Cream

Wszechstronny krem z naturalnymi substancjami nawilżającymi i witaminą E. Zmiękcza i wygładza skórę oraz przywraca i utrzymuje jej naturalny poziom nawodnienia. Jest to idealny produkt dla osób starszych, których skóra jest wrażliwa i nadmiernie sucha.
   


TENA Wash Cream
 
Bardzo popularny środek myjący, stanowiący łatwe w użyciu i skuteczne rozwiązanie dla opiekunów. Jest to delikatna alternatywa dla środków do mycia zawierających mydło i wodę. Regeneruje i chroni nawet bardzo wrażliwą skórę. Idealnie nadaje się do pielęgnacji w nietrzymaniu moczu, gdzie konieczne jest częste mycie. TENA Wash Cream jest łagodną emulsją przeznaczoną do mycia, regeneracji i ochrony skóry. Ten przebadany dermatologicznie krem jest bezpiecznie i często stosowany na całym świecie już od 20 lat.
 


TENA Wash Mousse
Delikatna pianka z poręcznym, higienicznym rozpylaczem jest alternatywą dla naszego kremu do mycia (Wash Cream).
Podobnie jak krem (Wash Cream) jest to lekka i delikatna alternatywa dla środków do mycia zawierających mydło i wodę z tą różnicą, że nie wymaga spłukiwania. Regeneruje i chroni nawet bardzo wrażliwą skórę. Jest idealnym rozwiązaniem do pielęgnacji w nietrzymaniu moczu, gdy konieczne jest częste mycie.
 


TENA Wet Wipes
 
Są to duże, miękkie ściereczki niezawierające alkoholu, sprzedawane w wygodnych opakowaniach.
Specjalne włókna są nasączone płynem do delikatnego czyszczenia i nawilżania skóry oraz usuwania nieczystości z jej powierzchni. Ściereczka pozwala szybko, skutecznie i delikatnie czyścić okolice krocza przy każdej zmianie wkładu chłonnego oraz może być także pomocna przy delikatnym myciu całego ciała.


TENA Zinc Cream

Krem cynkowy
- oferuje antyseptyczną ochronę dla osób z bardzo delikatną skórą, zwłaszcza we wrażliwych okolicach krocza. Jest to produkt łagodzący, regenerujący i ochronny, a także wspomaga leczenie pęknięć i podrażnień skóry. Jest łatwy w użyciu, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla zapracowanych opiekunów.
 


Olejek z Drzewa Herbacianego - Tea Tree
  Odznacza się silnym, naturalnym działaniem antyseptycznym (przeciwzapalnym). Ma 5-krotnie silniejsze działanie niż penicylina, dlatego też od wielu lat używany jest jako uniwersalny środek przeciwko różnym obrażeniom. Ułatwia gojenie ran, działa przeciw chorobom skóry tak u ludzi jak i u zwierząt. Olejek Tea Tree przeciwdziała skutecznie: oparzeniom, otarciom, podrażnieniom skóry, ukąszeniom owadów, egzemie, łuszczycy, zapaleniom dziąseł i zębów, zapaleniu ucha, grzybicy paznokci, problemom menstruacyjnym, łupieżowi. Stosuje się go również w dolegliwościach układu oddechowego w tym, bólach gardła, zapaleniu zatok, katarze i kaszlu. Tea Tree Oil doskonale spisuje się również w aromatoterapii, skutecznie poprawiając samopoczucie, łagodząc zmęczenie i stres.
Olejek Tea Tree z powodzeniem może zastąpić wiele produktów codziennego użytku, dlatego też warto go mieć zawsze pod ręką.

Urine free nowy rewolucyjny bio-enzymatyczny środek usuwający mocz
 
Odór moczu i plamy są nie tylko niehigieniczne, ale również nieprzyjemne. Zapach moczu jest jednym z najbardziej drażniących zapachów, a zapach ten może się pogarszać szczególnie w gorących i wilgotnych warunkach. Podczas gdy inne marki produktów, usuwających mocz zawierają jedynie składnik czyszczący powierzchnie zewnętrznie, który tylko tymczasowo maskuje zapach URINEFREE to „wszystko w jednym”, wysokiej jakości bio-enzymatyczny produkt usuwający, który atakuje źródło zapachu-plamę z moczu – trwale ją usuwając.

Copyright © 2012 ELD-MED

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK