Powiększ czcionkę: A A A
 •  
  STOMIA

    Sprzęt stomijny:

  jednoczęściowy

  dwuczęściowy

  Środki do pielęgnacji stomii
      
 •  
  Pieluchomajtki

    Oferujące maksymalny stopień wchłaniania

  pieluchomajtki

  wkłady anatomiczne

  podkłady

  kosmetyki


      
 •  
  ORTOPEDIA/REHABILITACJA

  W ofercie posiadamy:
                         
  Wózki inwalidzkie

  Chodziki, kule, laski

  Ortezy : kolana, stawu skokowego, nadgarstka
                         
  Kołnierze

  Opaski uciskowe

  Wkładki ortopedyczne
                     
      

      
 •  
  PIELEGNACJA CHOREGO

  Przeciwodlezynowe

  materace

  poduszki

  balsamy      

Opatrunki


 

Elastporepad opatrunek 7cmx5cm

Elastyczny jałowy przylepiec  włókninowy z wkładem chłonnym. Wkład chłonny charakteryzuje się wysoką chłonnością i posiada zewnętrzną warstwę chroniącą przed przywieraniem do rany. Przylepiec jest bardzo dobrze przepuszczalny dla powietrza i pary. ELASTPORE + PAD jest łatwy do aplikacji w miejscach trudnodostępnych lub trudnych do standardowego zabezpieczenia.
 
   
   
 


   
 
 

   
 


Curaport - sterylny opatrunek pooperacyjny z włókninową warstwą chłonną z zaakrąglonymi brzegami
Jest to gotowy do użytku opatrunek nakładany dookoła rany, przeznaczony do wstępnego jałowego opatrywania ran i zmian opatrunku na ranach wszelkiego typu - na sali operacyjnej, w leczeniu ambulatoryjnym i prywatnych praktykach chirurgicznych.

Opatrunek ten, o niezwykle wysokiej zdolności do wchłaniania, posiada warstwę wykonaną z poliestru / polietylenu, umieszczoną po stronie przykładanej do rany. Warstwa ta umożliwia wydzielinie z rany przemieszczenie się do warstwy wchłaniającej, przyspiesza oczyszczanie się rany, lecz nie przykleja się do niej. Powoduje to, że rana nie jest rozrywana w trakcie zmiany opatrunku i ma pozytywny wpływ na proces jej leczenia.

Przyjazny dla skóry klej poliakrylowy umożliwia właściwe naklejenie opatrunku dookoła rany. Opatrunek Curapor może być bezboleśnie usunięty ze skóry, nie pozostawia na niej żadnych śladów.

Curapor to delikatny, elastyczny, jednolity, włókninowy materiał podłoża opatrunku, w kolorze białym, wykonany w całości z poliestru, pokryty hypoalergicznym klejem poliakrylowym (nie zawierającym kalafonii ani jej pochodnych). Gazik z warstwą chłonną wykonaną z wiskozy / poliestru i warstwą z poliestru / polietylenu nie pokryty jest klejem.
 

Posiadamy dwa rozmiary :
 • 10 cm x 15 cm
 • 10cm x 25cm


Batist - Kompresy wykonane są z włókniny

Kompresy wykonane są z włókniny ( mieszanki 70% wiskozy i 30% poliestru) o gramaturze 30 g/m². Wyrób jest złożony w postaci czterech warstw. Kompresy włókninowe są wykorzystywane do podstawowego opatrywania ran , również wysiękających.Mogą być stosowane powszechnie zarówno w szpitalach i ambulatoryjnie. Bardzo miękkie i delikatne, idealne do obmywania wrażliwych miejsc (niecharakteryzuja się sztywnością gazowych opatrunków). Sprawdzają przy obmywaniu stomii.
 
Opakowani zawiera 100szt. – wydajne i ekonomiczne.

Rozmiar: - 7,5cm x 7,5cm - 10cm x 10

Strzykawki

       

Copyright © 2012 ELD-MED

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK